Formularz kontaktowy Zadaj pytanie lub wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy.

oprogramowanie dla projektantów katalog zawiera arkusze kalkulacyjne oraz programy doboru m.in. zaworów regulacyjnych, zaworów redukcyjnych 5801F..., rurociągów pary nasyconej, odwadniaczy i rurociągów kondensatu.

artykuły i publikacje techniczne ATATECHAutorem artykułów i publikacji technicznych prezentowanych w tym katalogu jest Krzysztof Szałucki. Serdecznie dziękujemy Krzysztofowi za możliwość ich prezentacji na naszej stronie internetowej i zapraszamy do ich lektury. Artykuły przybliżają zagadnienia związane z parą i kondensatem, kotłowniami parowymi oraz automatyką kotłową...

poradnik GESTRA ATATECHPoradnik szczegółowo omawia podstawowe typy odwadniaczy, zasady ich doboru oraz przykłady zastosowań. Omówione zostały także zasady montażu oraz zalecenia doboru i prowadzenia rurociągów. W załączonym wydaniu po raz pierwszy zamieszczono rozdział dotyczący odwodnień rurociągów parowych w elektrowniach i elektrociepłowniach...

odwadniacz termostatyczny BK 45, BK45 ATATECH

zawór bezpieczeństwa Si 6301, Si6301 ATATECH

zawór bezpieczeństwa Si 6302, Si6302 ATATECH

z przekładnią ślimakową

Przekładnie służą do sterowania kurków kulowych w których wymagany jest obrót trzpienia w zakresie 0-90° lub wielokrotny 360° . Przy kurkach kulowych o dużych średnicach zastosowanie przekładni powoduje zwiększenie kultury pracy oraz znaczne ograniczenie ryzyka uszkodzenia trzpienia. Zastosowanie przekładni przy aplikacjach z napędami pozwala na awaryjne przesterowanie siłownika pneumatycznego lub elektrycznego w przypadku zaniku ciśnienia medium sterującego.

Nie bez znaczenia jest fakt, że zastosowanie przekładni w aplikacjach z napędami pozwala na stosowanie napędów o mniejszych momentach obrotowych, co w konsekwencji znacznie obniża koszty związane z dana inwestycją.

poniżej przedstawiamy fotografię przykładowej aplikacji